Pozitif Gelişim Zirvesi ’17 / 26 Mart

by - 21:40:00

 Herkese merhabalar. Gençlik Durağı'ndan daha önce bahsetmiştim sizlere. 25.12.16 tarihinde yapmış olduğumuz Kişisel Gelişim Ve İletişim Zirvesi'nden Kaan Gülten - Röportajımı (TIK) sizlerle paylaşmıştım. Sertifikalı eğitim programlarına öncülük eden Gençlik Durağı ''Potansiyeli Keşfet” sloganı ile alışılmışın dışında bir konsept ve konuşmacılarla Pozitif Gelişim Zirvesi ’17 sizlerle.
Alanında kendini ispatlamış başarılı ve yaratıcı eğitmenlerle potansiyelinizin farkına varacağınız ve bunu harekete geçirecek adımlara ulaşacağınız keyifli semineri kaçırmayın.

İsminize özel 4 sertifika alacağınız seminer 26 Mart Pazar günü 12:00 Prof.Dr. Mümtaz Turhan SBL Konferans Salonunda gerçekleşecektir. Seminer ücret 50 TL’dir.

✔Serdar Gökalp (Program Yapımcısı, Best FM Radyo Sunucusu)
◾Motivasyon
“En yükseği amaçlamak ve hedefinize ulaşmak için böyle bir ısrara sahip olmak ister misiniz? Bunun için güçlü bir motivasyona ihtiyacınız var. “

✔Mehmet Şakiroğlu (Yard.Doç.Dr.Klinik Psikolog,TEDx Konuşmacısı)
◾Aşk, Öfke ve Duygu Yönetimi
“Öfkeyi bastırmak değil, kullanmak gerekir. Öfkenin temel duygulardan biri olduğu ve kesinlikle bastırılmaması gerektiği bieyliyiz. Öfke, dünyanın en büyük kişisel enerji kaynaklarından biridir”

✔Şermin Yılmaz (TürkNet İnsan Kaynakları Genel Müdür Yrd. Yazar, Eğitmen)
◾Kişisel İnovasyon
“İnove edilmesi gereken ilk ürün kişinin kendisi, kendi hayatı ve kendi kariyeridir. Bu nedenle hepimizin kişisel inovasyona ihtiyacı vardır.
Kişisel inovasyon, bireyin her gün hayatının bütününe bakıp daha başarılı, daha mutlu ve daha iyi bir kişi olmak için kişisel gelişim ve değişim sürecini her an alışkanlık haline getirmeyi hedeflemesidir. “

✔Ferhat Aydın (Psikolog, Bar Psikoloğu)
◾Çözüm Odaklı İletişim
“Hiç bir problem yüzde yüz gerçekleşiyor olamaz. Çözüm odaklı iletişim suçlayıcı ve ayıplayıcı bakmadan, insanlarin olumlu taraflarına vurgu yapan ve iletişim kurdugunuz kişide kısa sürede sağlıkı bir degişim yaratacak bir iletişim tarzıdır.”Katılması faydalı olacak bölümler:
Psikoloji, PDR, Sosyal Hizmet, Beslenme ve Diyetetik, Ergoterapi, Sosyoloji, Felsefe, Okul öncesi ve Öğretmenlik bölümleri, Hemşirelik, Tıp, Dil bölümleri ve girişimcilik ruhuna, gelişime açık tüm öğrenci ve çalışanların 1.derece katılması faydalı olacaktır.

Verilecek Sertifikalar:
✔Aşk, Öfke ve Duygu Yönetimi
✔Kişisel İnovasyon
✔Çözüm Odaklı İletişim
✔Motivasyon


İLETİŞİM :  FACEBOOK - İNSTAGRAM

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

2 yorum

  1. Harika bir seminer. Çok faydalı aynı zamanda. Keşke katıma şansım olsaydı.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kesinlikle öyle son 2 seminere katılmadım ama Ferhat bey ile röportajımı tamamlamak için bu seminere katılacağım :) Katılma şanşı yaratmalısınız Şiddetle tavsiye ederim:))

      Sil